Kategorite See All >

Cleansing Revitalizing Black Peeling

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,500.00Lekë /75mL
Cmimi ulur:
2,800.00Lekë /75mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Cleansing Revitalizing Black Peeling

Cleansing Revitalizing Black Peeling nga Korff është krem  pastrues eksfoljues.

Përmban karbon vegjetal i cili është i aftë të thith yndyrën e tepërt nga lëkura, eleminon papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga lëkura duke nxitur qarkullimin e qelizave dhe duke i dhënë butësi dhe shkëlqim lëkurës tuaj.

Përmban gjalp Karité i cili hidraton dhe ushqen lëkurën tuaj.

Ekstrakti i Kamomilit qetëson lëkurën.

Për të gjithë llojet e lëkurës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë të thatë duke e masazhuar butësisht lëkurën. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Rekomandohet të përdoret një ose dy herë në javë.

 

Përbërësit

Ethylhexyl Palmitate, Alumina, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Heptanoate, Glyceryl Behenate, Stearyl Caprylate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Coconut Oil, Charcoal Powder, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, PEG-2 Stearate, Jojoba Esters, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Bisabolol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Stearate, Polyglycerin-3, Eugenol, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura