Kategorite See All >

Correctionist Intensive Serum

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,595.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Correctionist Intensive Serum

Serum me një teksturë krem-xheli që përthithet lehtësisht.
Përmban kompleksin Rejuvenating (kombinim i disa principeve aktive), që parandalon plakjen e lëkurës, pakëson rrudhat, rrit tonicitetin dhe elasticitetin e lëkurës.
Prania e ekstrakteve të Evodias i rikthen shkëlqimin e humbur lëkurës tuaj.

Veçoritë e produktit
Trajtim i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë.


Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Isodecyl Neopentanoate, Isostearyl Alcohol,    Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butylene Glycol Cocoate, Cetyl Ricinoleate, Cyclopentasiloxane, Macadamia ternifolia Seed Oil, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Argania spinosa Kernel Oil, Dimethicone, Propanediol,    Tocopheryl Acetate, Evodia rutaecarpa Fruit Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,  Sodium Hyaluronate,    Xanthan Gum, Ethylcellulose,    Propylene Glycol, Centella asiatica Extract, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate,  Pentylene Glycol,  Copper Gluconate,  Superoxide Dismutase, Tromethamine, Hexapeptide-9, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura