Kategorite See All >

DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Creme SPF 15

ESTEE LAUDER (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,270.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Estee Lauder - DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Creme SPF 15

Ky krem ​​hidratues me performancë të lartë mbron lëkurën nga shenjat e parakohshme të plakjes së lëkurës dhe Përmireson pamjen e saj, falë kompleksit me efektiv me anti-oksidante. *

DayWear përfshin mbrojtje të provuar me Super Anti-Oksidant dhe mbrojtje nga dielli me Spektër të gjerë filtrash. Zvogëlon shfaqjen e shenjave të para të plakjes së lëkurës, të tilla si linjat e holla.

Hidraton lëkurën ne menyre të vazhdueshme.


96% e grave thanë se lëkura e tyre ishte më e fortë, e freskët dhe e butë.

 

(* Test in vitro, krahasimi i Kompleksit tonë Super Anti-Oksidant me anti-oksidantët më të përdorur si acidet Alpha-lipid, Kinetin, Vitaminat C dhe E, Koenzima Q10 dhe Idebenone)


Si të përdoret

Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje.Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura