Kategorite See All >

Hydrotenseur - Concentrate Drops

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,533.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Hydrotenseur - Concentrate Drops

Ky serum i Rilastil ka efekt anti-rrudhe, liftues dhe mbushës së lëkurës së fytyrës. Ka një teksturë të pasur që përthithet shpejt nga lëkura. Karakteristikat e këtij serumi janë: veprim anti-oksidues (Vitamine E) nxit prodhimin e kolagjenit rrit qarkullimin qelizor (acid lactobionik) redukton rrudhat për veprimin lifting që ka mbush rrudhat, riparon, hidraton lëkurën duke e bërë atë kompakte dhe të lëmuar (acid hialuronik dhe ceramide)

Veçoritë e produktit

Për të gjithë llojet e lëkurës.

  • Lekurë normale/mikse: përdoret si trajtim intensiv anti-rrudhë.
  • Lëkurë normale/ e thatë: përdoret duke e kombinuar me produkte të tjera të linjës.

Sasia: 50ml

Përdorimi

Evitoni kontaktin me syte. Të ruhet larg nxehtësisë, me tapë të mbyllur.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin • Butylene Glycol • PEG-8 • Betaine • Sorbitol • Polysorbate 20 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Hydroxyethylcellulose • Sodium PCA • Pisum sativum (Pea) Extract • Lupinus albus Seed Extract • Algin • Lactobionic Acid • Allantoin • Sodium Lauroyl Lactylate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Benzophenone-4 • Arginine • Sodium Hyaluronate • Tocopheryl Acetate • Aloe barbadensis Leaf Juice • Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester • Ceramide AP • Ceramide NP • CeramideEOP • Phytosphingosine • Cholesterol • Glyceryl Polyacrylate • Carbomer • Laureth-3 • Xanthan Gum • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura