Kategorite See All >

Anti-redness Cream for Sensitive Skin - SPF 20

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,873.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Anti-redness Cream for Sensitive Skin - SPF 20

Krem me teksturë fluide, të freskët dhe lehtësisht të përthithshme.  

Ekstrakti i Ginkgo Biloba, derivati i liquirizia dhe pantenoli qetësojnë lëkurën e ndjeshme dhe reduktojne skuqjet e lëkurës.

Ekstrakti viola tricolor, acidi hialuronik dhe një derivat i vajit të ullirit luftojnë shenjat e plakjes së lëkurës e cila është më e hidratuar, elastike dhe më e ndriçuar.

Ky krem përmban dhe filtër mbrojtës me SPF 20 i cili mbron lëkurën nga rrezet e diellit.

Veçoritë e produktit

  • Për lëkurat e ndjeshme dhe të skuqura
  • Pa parfum
  • Nuk bllokon poret
  • Testuar klinikisht dhe dermatologjiksht
  • Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium
  • Sasia: 50mL


Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë të pastër duke e përhapur me lëvizje rrethore deri sa të përthithet.  

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butylene Glycol, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Isononyl Isononanoate, Silica, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Bis, Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Niacinamide, Propylene Glycol, Behenyl Alcohol, Panthenol, Squalane, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Allantoin, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Xanthan Gum, Mica, Dimethiconol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrolyzed Viola tricolor Extract , Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, PEG, 8, Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol, Ginkgo biloba Leaf Extract, Glyceryl Linolenate,Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura