Kategorite See All >

Acnestil Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,230.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Acnestil Cream

Rilastil Acnestil Crema trajton lëkurën me tendencë akneike. Rregullon prodhimin e sebumit (yndyrës) dhe normalizon lëkurën.  Ka aksion keratolitik, sebonarmalizues dhe riekuilibrues. Redukton dhe parandalon imperfeksionet në lëkurat e papastra. Krem i pasur me pantenol dhe ceramide për të bërë të mundur që lëkura mos të thahet dhe për ta mbajtur atë të hidratuar.

Veçoritë e produktit

  • Për lekurë të yndyrshme, mikse dhe me tendencë akneike.
  • Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër në mëngjes dhe në darkë. Për higjenen ë lekurës, këshillohet përdorimi I Rilastil Acnestil Detergjent për fytyrën me tendencë akneike.

Përbërësit

Aqua (Water), Dibutyl Adipate, Dimethicone, Niacinamide, Glycerin, Arachidyl Alcohol,Behenyl Alcohol, Polymethyl Methacrylate, Panthenol, Polyacrylate Crosspolymer-6,Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Potassium Azeloyl Diglycinate, ArachidylGlucoside, Propanediol, Sodium Salicylate, Tocopheryl Acetate, Dipotassium Glycyrrhizate,Xanthan Gum, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA, Copper PCA, CitricAcid, Ceramide NP, Sodium DNA, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Carbomer,Oligopeptide-10, Ceramide EOP, Tocopherol, Disodium EDTA, Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Benzoate.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura