Kategorite See All >

Acnestil Mat

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,955.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
1,564.00Lekë /50mL

:
Ngjyre:

Sasi:
(0 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Acnestil Mat

Rilastil Acnestil Mat -krem hidratues sebo-normalizues. I lehtë dhe përthithet shpejt nga lëkura, specifike për të luftuar shkëlqimin e lëkurës së yndyrshme, mikse, të papaster dhe me tendence akneike. Ndihmon në mbylljen e poreve dhe reduktimin e sebumit (yndyrës) së tepërt duke e bërë lekurën më opake, me efekt mat. Qetëson inflamacionet dhe nuk e than lëkurën siç ndodh zakonisht me produktet që trajtojnë aknet.  Është formuluar me kompleks specifik hidratues duke I ofruar lëkurës hidratimin e merituar por pa e yndyrosur atë.  Kjo linjë e Rilastil është studiuar për lëkurën e papastër, duke i kthyer pastërtinë dhe bukurinë lekures.

Veçoritë e produktit

  • Për lëkurë të yndyrshme, mikse dhe me tendence akneike.
  • Sasia: 50ml


Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër në mëngjes dhe në darkë. Për një rezultat më të mirë përdorni më parë Acnestil cleansing gel ose Acnestil Cleansing Mousse.

Përbërësit

Aqua (Water) , Dibutyl Adipate,  Dimethicone , Glycerin  Arachidyl Alcohol,  Behenyl Alcohol , Niacinamide  Panthenol  Polymethyl Methacrylate ,Polyacrylate Crosspolymer-6 ,Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil , Potassium Azeloyl Diglycinate ,Tapioca Starch , Pseudoalteromonas Ferment Extract, Arachidyl Glucoside ,Sodium Salicylate , Tocopheryl Acetate, Dipotassium Glycyrrhizate ,Xanthan Gum ,Sodium Lauroyl Lactylate ,Sodium Hyaluronate , Citric Acid , Polymethylsilsesquioxane , Ceramide NP , Sodium DNA , Ceramide AP , Ceramide EOP , Phytosphingosine , Cholesterol , Carbomer  Tocopherol  Phenoxyethanol  Ethylhexylglycerin  Disodium EDTA Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura