Kategorite See All >

Ideal Soleil Anti-Age 3n1 SPF 50

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,400.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VICHY - Ideal Soleil Anti-Age 3n1 SPF 50

Ideal Soleil Anti-ageing 3 në 1 është një kujdes antioksidues me mbrojtje mjaft të lartë formuluar për lëkurë të ndjeshme. Përmban ekstarkt të cajit të zi të fermentuar dhe CAMU të pasur me vitaminë C.

Përmban gjithashtu ujë mineralizues termal të Vichy me veti hidratuese. Mbron ndaj rrezeve UVA/UVB dhe ka veti antioksiduese, kundër plakjes. Vepron në rrudhat, dhe në ndricimin e lëkurës. I lehtë për tu aplikuar edhe në  përditshmëri.

Jo komedogjenik. Hipoalergjenik.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë të ndjeshme.

Sasia: 50mL

SPF 50+

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Përhapeni mirë. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

Aqua/Water, Homosalate, Silica, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Drometrizole Trisiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Octocrylene, Pentylene Glycol, Styrene/Acrylates Copolymer, Potassium Cetyl Phosphate, Parfum/Fragrance, Caprylyl Methicone, Terephthalylidene, Dicamphor, Sulfonic Acid, Butylene Glycol, Titanium Dioxide [Nano]/Titanium Dioxide, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Inulin Lauryl Carbamate, PEG-8 Laurate, Disodium Edta, Tocopherol, Xanthan Gum, Aluminium Hydroxide, Stearic Acid, Hydroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Citric Acid, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Potassium Sorbate, CI17200/Red33, Zingiber Officinale Root Extract/Ginger Root Extract, Sanguisorba Officinalis Root Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Biotin.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura