Kategorite See All >

Sun System Water Touch SPF 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,940.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Water Touch SPF 50+

Sun Sytem Water Touch SPF 50+ siguron një mbrojtje me spektër të gjerë UVA/UVB, dhe rehati maksimale për lëkurën. Parandalon djegien nga dielli, njollat dhe skuqjet. Rezistent ndaj ujit. Ideale për reduktimin e rrezikut të irritimit të syve. Lë një pamje mat në lëkurë dhe përthithet lehtë.

Pa paraben, ngjyrues, emulsifikues, aromatizues, alkol dhe derivate të grurit.

Jo komodogjenik. Hipoalergjik.

Testuar klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Kromë, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë të ndjeshme.

Sasia: 50mL

SPF 50+

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Përhapeni mirë.

Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Butylene Glycol • Propylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Salicylate • Polymethyl Methacrylate •Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Dimethicone • Ethylhexyl Triazone • Silica • Polyester-7 • Glycerin • Neopentyl Glycol Diheptanoate • CI 77891 (Titanium Dioxide) • Microcrystalline Cellulose • Allantoin • Tocopheryl Acetate • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Disodium EDTA • Schizandra chinensis Fruit Extract • Sodium Hyaluronate • PEG-8 • Cellulose Gum • Sodium Hydroxide • Tocopherol • Phenoxyethanol • Aluminum Hydroxide • BHT • Artemisia umbelliformis Extract • Buddleja davidii Leaf Extract • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Diglycerin • Sodium Lauroyl Glutamate • Ethylhexylglycerin • Ascorbyl Palmitate • Lysine • Magnesium Chloride • Ascorbic Acid • Citric Acid • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura