Kategorite See All >

Lifting Rich Day Cream Lifting Effect (SPF 15)

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,700.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Lifting Rich Day Cream Lifting Effect (SPF 15)

Lifting Rich Day Cream Lifting Effect (SPF 15) krem fytyre me një teksturë të lehtë e cila përthithet mjaft lehtë nga lëkura. Ky krem është i formuluar me Avena Sativa (4%) dhe acid hialuronik me peshë të lartë molekulare të cilët relaksojnë dhe tonifikojnë lëkurën duke kryer një efekt liftues në fytyrë për një kohë të gjatë. Ekstrakti i Goji Berry dhe një ekstrakt multimineral bëjnë që lëkura të jetë sa më rrezatuese.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë normale dhe të thatë

Nuk bllokon poret

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 50mL

SPF 15

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe masazhojeni me lëvizje rrethore derisa të përthithet.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Glycereth-26, Caprylic/Capric Triglyceride, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Cetearyl Glucoside, Phenoxyethanol, Tridecyl Stearate, Squalane, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Tridecyl Trimellitate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Palmitate, Dimethiconol, Propanediol, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Ornithine, Disodium EDTA, Lycium barbarum Fruit Extract, Sclerotium Gum, Phospholipids, PEG-8, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Sodium Hydroxide, Glycolipids, Silica, Tocopherol, Isohexadecane, Glycerin, Silica Dimethyl Silylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, BHT, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ascorbyl Palmitate, Ethylhexylglycerin, Copper Gluconate, Pentapeptide-21, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Palmitoyl Hexapeptide-14, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura