Kategorite See All >

Mat Effect Eye Area Gel

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,090.00Lekë /15mL
Cmimi ulur:
1,672.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Mat Effect Eye Area Gel

Një xhel i dizenjuar për zonën e syve me një teksturë të freskët dhe të lehtë. Zvogëlon xhepat nën sy, lehtëson shenjat e lodhjes ndërsa ndriçon pamjen.

Efekti i saj mat jep përmirësimin e pamjes, furça metalike jep një ndjesi të këndshme freskie. Me ekstrakte të fikut dhe shalqirit.

Përdorimi

Aplikojeni atë në zonën e syve në mëngjes, mbrëmje dhe sa herë që shikimi juaj ka nevojë për një ngarkesë energjie dhe freskie.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura