Kategorite See All >

Perfect Balance Face Balm

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,260.00Lekë /50ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Perfect Balance Face Balm

Perfect Balance Face Balm nga Korff është krijuar posaçërisht për të forcuar dhe rigjeneruar barrierën mbrojtëse të lëkurës tuaj. Ky balsam ushqen lëkurën tuaj në mënyrë intensive, uniformizon tonin e lëkurës si dhe i jep asaj shkëlqim.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

 

Centella Asiatica, Vaj Camellia, Vaj Inca, Gjalp Shea, Squalane, Lupinus Albus dhe Schisandra Chinensis veprojnë në këtë formulë që të ushqejnë dhe përmirësojnë pamjen e lëkurës në mënyrë ideale.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

 

Përdorimi

Aplikojeni balsamin në mëngjes dhe/ose mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë duke e masazhuar butësisht lëkurën derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Camellia oleifera, Seed Oil, Diethylhexyl Carbonate, Stearic Acid, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Panthenol, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Sodium Polyacrylate, Squalane, Tocopheryl Acetate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Allantoin, Lupinus albus Seed Extract, Mica, Bambusa vulgaris Sap Extract, Sodium Hydroxide, PEG-8, Tocopherol, Silica, Centella asiatica Extract, Ascorbic Acid, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura