Kategorite See All >

Progression - Brightness Activator

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,394.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Progression - Brightness Activator

Rilastil Progression-Brighness Activator është një trajtues fytyre intensiv dhe ka si veti të ndriçojë dhe zbusë lëkurën. Lufton hiperpigmentimin duke zvogëluar diskromitë e lëkurës. Ka përqendrim të lartë të principeve aktive që kryejnë një veprim mjaft efektiv anti-rrudhë, liftues dhe tonifikues.

Lëkurë e shndritshme ( Kompleks HD 11,6%). Rigjeneron dhe tonifikon lëkurën. I pasur me Acid Hilauronik dhe PCA Sodium. Lëkura do jetë e butë dhe rrezatuese.

Veçoritë e produktit

  • Për të gjithë llojet e lëkurës.
  • Anti-rrudhe, liftim i lëkurës.
  • Sasia: 30ml

Përdorimi

Aplikojeni në fytyre duke e masazhuar me levizje delikate rrethore. Mengjes dhe darkë deri në përthithjen e produktit.

Përbërësit

Aqua (Water) • Butylene Glycol • Dimethicone • Cyclopentasiloxane • PEG-8 • Polysilicone-11 • Glycerin • Octyldodecyl Lactate • Niacinamide • Betaine • Lycium barbarum Fruit Extract • Ceramide EOP • Ceramide NP • Ceramide AP • Soy Isoflavones • Tocopheryl Acetate • Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer • Carbomer • Cholesterol • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Palmitoyl Hexapeptide-14 • Pentapeptide-21 • Decyl Glucoside • Propanediol • Ethyl Linoleate • Ethyl Oleate • Ethyl Linolenate • Hexylene Glycol • Isohexadecane • Lactobionic Acid • Arginine • Lecithin • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Phytosphingosine • Sodium Hyaluronate • Polysorbate 80 • Resveratrol • Sodium PCA • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Sodium Lauroyl Lactylate • Sorbitan Oleate • Xanthan Gum • Alcohol • Caprylyl Glycol • Ethylhexylglycerin • Phenoxyethanol • Potassium Sorbate • Sodium Benzoate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura