Kategorite See All >

Purifying Face Stick

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,970.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Purifying Face Stick 40mL

Pyrifying Face Stik është një pastrues fytyre në forme stiku, mjaft i lehtë në përdorim dhe pastron në mënyrë efikase fytyren. Mjaft I përshtatshem edhe për heqjen e make-up.

> Karbon bimor dhe vaj Cumino I zi; sebo-normalizues dhe veti pastruese

> Acid Salicili dhe vaj Sambuco; riekuilibrues.

Veçori të produktit

  • Pa silikone, alkol.
  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
  • Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Merkur.

Lëkurë mikse dhe të yndyrshme.

I përshtatshëm edhe për lëkurën e ndjeshme.

Sasia: 40mL

Përdorimi

Aplikojeni stikun në fytyrë të lagur me levizje rrethore.

Masazhojeni me majat e gishtave dhe shplajeni me ujë të vakët të bollshëm.

Përbërësit

Glycerin,  Sodium Cocoyl Isethionate,  Aqua (Water),  Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol,  Sodium Lauroyl Methyl Isethionate,  Copernicia Cerifera Cera [Copernica Cerifera (Carnauba) Wax],  Sodium Methyl Cocoyl Taurate,  Polyethylene,  Charcoal Powder,  Sodium Chloride,   Phenoxyethanol,  Caprylyl Glycol,  Parfum (Fragrance), Capryloyl Glycine,  Salicylic Acid,  Sambucus Nigra Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil,   Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura