Kategorite See All >

Twisters – Eye and Lip Contour Refill

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,058.00Lekë /30 red soft gel

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Twisters – Eye and Lip Contour Refill

Twisters – Eye and Lip Contour Refill, është një serum anti-age për konturin e syve dhe të buzëve. Përmban ekstrakt të Padina Pavonica (alge e errët e veçantë), që qëndron në bazë të këtij serumi kundër plakjes së lëkurës së syve dhe buzëve.

Ekstrakti është xhel i butë mbrojtës. Principi Eye and Lip Contour mbron dhe përmirëson lëkuren delikate të konturit të syve dhe të konturit të buzëve nga stresi dhe ndotja.

Hidraton dhe rigjallëron konturet duke bërë që të rifitojnë elasticitetin dhe fleksibilitetin e tyre.

Sasia: 30 red soft gel

Përdorimi

Aplikojeni dhe masazhojeni në konturin e syve dhe të buzëve.

Përbërësit

CYCLOMETHICONE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, MICROCRYSTALLINE WAX, PADINA PAVONICA EXTRACT

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura