Kategorite See All >

Radiance Peeling Lotion

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,700.00Lekë /150 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Nuxe – Radiance Peeling Lotion

Radiance Peeling Lotion është locion nga Nuxe i cili përmirëson pamjen e lëkurës. I përbërë nga uji i trëndafilit dhe acidet e frutave, formula e saj me një aromë të lehtë largon në mënyrë progresive qelizat e vdekura nga lëkura.

Pastron lëkurën.

Unifikon lëkurën.

I jep lëkurës shkëlqim.

98% të përbërësve janë me origjinë natyrore.

Për të gjithë tipet e lëkurës.


Veçori të produktit

-Uji i lules së trëndafilit: njihet për vetitë e tij qetësuese në lëkurë. Qetëson edhe lëkurën më të ndjeshme.

-100% Complex Skin Respect me origjinë botanike: hidraton dhe forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës

-Acidet e frutave dhe acidi salicilik: kanë efekt eksfoljues. Largojnë qelizat e vdekura nga lëkura.

 

Përdorimi

Aplikojeni locionin në fytyrë me anë të një pambuku duke shmangur zonën e syve. Pa shpëlarje.

 

Përbërësit

 AQUA/WATER, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., SODIUM HYDROXIDE, GLYCOLIC ACID, LACTIC ACID, PHENOXYETHANOL, CHONDRUS CRISPUS/CARRAGEENAN, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, XYLITYLGLUCOSIDE, CITRIC ACID, ANHYDROXYLITOL, MALIC ACID, PARFUM/FRAGRANCE, XYLITOL, SALICYLIC ACID, CITRONELLOL [N4103/A].

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura