Kategorite See All >

Rapid Beauty Ampoules

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
10,920.00Lekë /10 Ampula x 2 mL
Cmimi ulur:
8,736.00Lekë /10 Ampula x 2 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Rapid Beauty Ampoules

 Ampulat Rapid Beauty janë të mahnitshme të cilat i japin lëkurës efekt lifting.

I japin lëkurës efekt lifting.

Hidratojnë menjëherë lëkurën tuaj.


Përdorimi

Vendosni një ampulë në lëkurë çdo shtatë ditë për një muaj. Nëse dëshironi rezultate më të shpejta aplikojeni ampulën çdo tre ditë për një

muaj. Ju mund të përdorni një ampulë dy herë në ditë.


Kujdes: ampula duhet përdorur në ditën që është hapur.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura