Kategorite See All >

Sun System Face-Lip Stick SPF 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,650.00Lekë /8.5mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Face-Lip Stick SPF 50+

Krem mbrojtës për fytyrë dhe buzë me filtër mbrojtëse SPF 50+. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe zona delikate. Përmban kompleksin PRO-ADN® dhe kompleksin PRO-ELASTIL.

Rezistent ndaj ujit. Pa paraben. Pa ngjyrues. Pa arome. Hipoalergjenik.

Testuar dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krome, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 8.5mL

SPF 50+.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe buzë para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil • Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera (Wax) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Zinc Oxide • Isopropyl Myristate • Octyldodecanol • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate • Titanium Dioxide (Nano) • Ethylhexyl Triazone • Cera Alba (Beeswax) • Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax) • Ozokerite • Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil • Olus (Vegetable) Oil • Caprylic/Capric Triglyceride • Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera (Wax) • Tocopheryl Acetate • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Alumina • Ethyl Vanillin • Dimethicone • Aloe Barbadensis Leaf Extract • Oryzanol • Camelina Sativa Seed Oil • Schizandra Chinensis Fruit Extract • Diglycerin • Glycerin • Aqua (Water) • Pinus Pinaster Bark/Bud Extract • Artemisia Umbelliformis Extract • Buddleja.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura