Kategorite See All >

Sun System Lotion SPF 30

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,905.00Lekë /100mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Sun System Locion SPF 30

Sun System Locion SPF 30 emulsion i lëngshëm, i lehtë për t'u përhapur. Mbron nga rrezet e dëmshme të diellit. Siguron një mbrojtje me spektër të gjerë UVA/UVB. Përmban kompleksin Pro-Dna Complex®, i cili mban lëkuren më të shëndetshme dhe elastike. Përmban gjithashtu filtra mbrojtës të gjeneratës së fundit. (MBBT + ESCALOL® S).

Rezistent ndaj ujit. Jo komedogjenik. Hipoalergjenik. Pa ngjyrues, alkol dhe derivate të grurit.

Testuar klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krome, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për lëkurën e trupit.

Për lëkurë të ndjeshme nga ekspozimi në diell.

Sasia: 100ml

SPF 30.

Përdorimi

Aplikojeni në gjithë trupin para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • C12-15 Alkyl Benzoate • Methylene bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) • Cetearyl Alcohol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Glycerin • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Diethylhexyl Carbonate • Triacontanyl PVP •Titanium Dioxide (nano) • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Ceteareth-25 • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Caprylyl Methicone • Cyclopentasiloxane • Cetearyl Isononanoate • Phenoxyethanol • Decyl Glucoside • Caprylic/Capric Triglyceride • Peucedanum ostruthium Leaf Extract • Buddleja davidii leaf Extract • Artemisia umbelliformis Extract • Pinus pinaster Bark/Bud Extract • Schizandra chinensis Fruit Extract • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Oryzanol • Propylene Glycol • Dimethicone • Hydroxyethylcellulose • Aluminum Stearate • Polyhydroxystearic Acid • Xanthan Gum • Alumina • Diglycerin • o-Cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Sodium Dehydroacetate • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura