Kategorite See All >

Superserum

GLAMGLOW (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,790.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

GLAM GLOW - Super Serum 6-Acid Refining Treatment Serum

Ky serum i mëndafshtë vepron si eksfoliues për lëkurën dhe mbushës i linjave të mimikës duke i reduktuar ato e duke i dhënë lëkurës shkëlqim.

Formula është e fuqizuar nga përzierja e gjashtë acideve dhe potenciali eksfoliues i acideve AHA,BHA,PHA bën të mundur që produkti të veprojë në shtresa të ndryshme të lëkurës duke e pastruar nga qelizat e vdekura duke i ndihmuar në rigjenerimin e qelizave të reja.

Produkti mund të përdoret nga të gjitha llojet e lëkurave edhe për ato akneike.

Përdorimi

Kur aplikohet në lëkurë ngjyra gri e serumit zbehet. Prania e karbonit aktiv në formulë realizon pastrimin e poreve ndërsa acidi hialuronik hidraton në mënyrë të menjëhershme.

Veçoritë e produktit

Aplikoni në fytyrë dhe qafë të pastër e të thatë një shtresë prej saj në mëgjes dhe/ose mbrëmje. Pas tij mund të aplikoni një hidratues.

Përbërësit

Përzierja e acideve, qymyri aktiv, acidi hialuronik,Water\aqua\eau, peg-8, butylene glycol, propanediol, glycerin, bis-peg-18 methyl ether dimethyl, silane, glycolic acid, mandelic acid, sodium hydroxide, salicylic acid, lactic acid, pyruvic acid, tartaric acid, sodium hyaluronate, trehalose, eucalyptus globulus leaf powder, eucalyptus globulus leaf, charcoal powder, avena sativa (oat) kernel extract, algae extract, butyrospermum parkii (shea) butter extract, lecithin, tocopheryl acetate, acetyl glucosamine, dimethicone, silica, xanthan gum, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, polymethyl methacrylate, carbomer, polysorbate 20, ammonium acryloyldimethyltaurate/beheneth-25 methacrylate crosspolymer, urea, fragrance (parfum), linalool, bht, disodium edta, phenoxyethanol, sorbic acid, chlorphenesin, titanium dioxide (ci 77891), blue 1 (ci 42090), red 4 (ci 14700).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura