Kategorite See All >

Cure Make Up Evening Compact Powder

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,650.00Lekë /9gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Cure Make Up  Evening Compact Powder

Evening Compact Powder nga Korff është pudër kompakte me një teksturë të lehtë e cila shërben për fiksimin e make up-it. Kjo pudër është e pasur Acid Hialuronik, Luteinë, Vitamin C dhe E me aë të së cilës rrudhat dhe papërsosmëritë e lëkurës bëhen më pak të dukshme.

Pas përdorimit të kësaj pudre tonii lëkurës është më i uniformizuar dhe lëkura është me më shumë shkëlqim.

Pa vajra mineral.

Testuar dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë dhe përhapeni në mënyrë të barabartë.

 

Përbërësit

Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Boron Nitride, Mica, Lauroyl Lysine, Dimethicone, Isostearyl Neopentanoate, Polybutene, Magnesium Myristate, Isopropryl Isostearate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura