Kategorite See All >

Primer - Skin Performer

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,775.00Lekë /30mL
Cmimi ulur:
3,020.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Skin Performer 

Bazë për make-up e cila qetëson dhe uniformon lëkurën e fytyrës për ta përgatitur për vendosjen e make up-it. Ka efekt mat për të evituar shkëlqimin e tepërt në lëkurë.

> Minimizon imperfeksionet para vendosjes së make-up-it në fytyrë.

> Thjeshton aplikimin e make-up-it dhe zgjat kohën e qëndrimit të tij.

> Ka një konsistencë të mëndafshtë, mjaft e këndshme për lëkurën.

Pa paraben

Pa parfum

Nuk bllokon poret

Testuar dermatologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për të gjithë tipet e lëkurës.

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë pas kremit tuaj hidratues.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU), PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), DIMETHICONE, ISOHEXADECANE, PENTYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, PEG-8 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, DISODIUM EDTA, CAPPARIS SPINOSA FRUIT EXTRACT, OCTYLDODECYL MYRISTATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLYL GLYCOL, STYRENE/VP COPOLYMER, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, DEXTRAN, ACETYL TETRAPEPTIDE-3, TRIFOLIUM PRATENSE (CLOVER) FLOWER EXTRACT, CI 60725 (VIOLET 2), CI 61565 (GREEN 6), SORBIC ACID.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura