Kategorite See All >

Cure Make Up Stick Blush

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,360.00Lekë /8gr

Ngjyra:
Sasi:
(20 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Cure Make Up Stick Blush

Cure Make Up Stick Blush nga Korff është pudër i cili aplikohet në pjesën e mollzave. Është i pasur me Acid Hialuronik, Luteinë, Vitamin C dhe E dhe Ester. Përmban aplikues special sfungjeri i cili e bën aplikimin e produktit edhe më të lehtë.


Pa vajra mineral.

Testuar dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.


Përdorimi

Aplikojeni produktin tek pjesa e mollzave.

 

Përbërësit

Ethylhexyl Palmitate, Mica, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Silica, Synthetic Wax, Polyethylene, CI 77891 (Titanium Dioxide),  Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax,  Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax),  CI 77492 (Iron Oxides),  CI 19140 (Yellow 5 Lake),  CI 15850 (Red 6 Lake),  Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate,  Tocopheryl Acetate, Tin Oxide,  Hyaluronic Acid.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura