Kategorite See All >

Divina Bronzing Powder Limited Edition

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,300.00Lekë /1 cope

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Divina Bronzing Powder Limited Edition

Korff si një kompani Italiane ka prodhuar Divina Bronzing Powder për nder të 700 vjet pas vdekjes së Dante Aligerit. Kjo pudër merr frymëzim nga vepra e tij më e spikatur Komedia Hyjnore frazën e saj përfundimtare "L'Amor che move il Sole e l'altre stelle".

Brenda në paketimin e këtij produkti ka 3 nuanca të mëndafshta  të cilat përshtaten me të gjitha llojet ë lëkurës.

Përdorni nuancën  qëndrore për të uniformizuar tonin e lëkurës dhe dy nuancat e tjera për të konturuar fytyrën në këtë mënyrë duke i dhënë lëkurës tuaj shkëlqim.

I jep lëkurës efekt rrezatues.

Testuar dermatologjikisht.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë duke shmangur pjesën e syve.


Përbërësit

Talc ; Mica ; Octyldodecyl Stearoyl Stearate; Zinc Stearate; Pentylene Glycol; Caprylyl Glycol; Cetyl Dimethicone; Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2; Tocopheryl Acetate; Sodium Hyaluronate; Sodium Dehydroacetate; CI 77891 (Titanium Dioxide); CI 77491 (Iron Oxides); CI 77492 (Iron Oxides).

Light tan texture:
Talc; Mica; Zea mays (Corn) Starch; Dimethicone; Zinc Stearate; Pentylene Glycol; Caprylyl Glycol; Octyldodecyl Stearoyl Stearate; Diisostearyl Malate; Cetyl Dimethicone; Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2; Tocopheryl Acetate; Sodium Hyaluronate; Sodium Dehydroacetate; Lauroyl Lysine; Kaolin; CI 77492 (Iron Oxides); CI 77491 (Iron Oxides); CI 77007 (Ultramarines); CI 77499 (Iron Oxides); CI 77891 (Titanium Dioxide).

Dark tan texture:
Talc; Mica; Zea mays (Corn) Starch; Dimethicone; Zinc Stearate; Pentylene Glycol; Caprylyl Glycol; Octyldodecyl Stearoyl Stearate; Diisostearyl Malate; Tocopheryl Acetate; Sodium Hyaluronate; Sodium Dehydroacetate; Lauroyl Lysine; Kaolin; CI 77492 (Iron Oxides); CI 77491 (Iron Oxides); CI 77007 (Ultramarines); CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura