Kategorite See All >

Eyelash Booster

Pharmatheiss (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,926.00Lekë /2.7mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Pharmatheiss – Eyelash Booster 2.7mL

Kërkoni qerpikë të gjatë dhe natyral?

Rekomandohet Eyelash Booster  i cili ka në përmbajtje Acid Hyaluronik dhe Pantheol

- Stimulon rritjen natyrale të qerpikëve

- Zgjat dhe forcon qerpikët

- Për qerpikë të bukur dhe natyral

Pajtueshmëria e lëkurës e vërtetuar dermatologjikisht.

- Pa parabene 

- Pa silikone

- Pa prostaglandina

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura