Kategorite See All >

Ideal Soleil Anti Dark Spots Tinted 3 in 1 SPF 50+

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,300.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,805.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VICHY - Ideal Soleil Anti Dark Spots Tinted 3 in 1 SPF 50+

Trajtim kundër njollave. Është një produkt me ngjyrë. Mbron nga rrezet e diellit dhe korrigjon njollat në lëkurë duke bërë uniformimin e saj.

Përmban Ujë Termal të Vichy; forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës, rigjeneron dhe qetëson. Ka gjithashtu dhe veti kundër njollave dhe zbardhuese.

Ideal Soleil Anti Darke Spot Tinted 3 in 1 SPF50+ është produkti ideal nëse keni njolla dhe doni t’i eliminoni dhe mbron nga dëmtimet që shkakton dielli në lëkurë.

Veçoritë e produktit

Për çdo tip lëkure.

Spf 50+ Uniformon, mbron nga rrezet dhe korrigjon njollat.

I përshtatshëm dhe për lëkurat e ndjeshme.

Testuar dermatologjikisht. Hipoalergjenik.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni mbrojtjen në fytyrë, qafë dhe dekolte para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë në ditë.

Përbërësit

AQUA / WATER - CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE - HOMOSALATE - SILICA - ETHYLHEXYL SALICYLATE - ETHYLHEXYL TRIAZONE - C12-15 ALKYL BENZOATE - BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE - DROMETRIZOLE TRISILOXANE - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - GLYCERIN - ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE - OCTOCRYLENE - PENTYLENE GLYCOL - STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER - CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES - POTASSIUM CETYL PHOSPHATE - PARFUM / FRAGRANCE - CAPRYLYL METHICONE - ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER - ALUMINUM HYDROXIDE - BUTYLENE GLYCOL - CAPRYLYL GLYCOL - CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT - DIMETHICONE - DISODIUM EDTA - INULIN LAURYL CARBAMATE - PEG-8 LAURATE - PHENOXYETHANOL - PHENYLETHYL RESORCINOL - POTERIUM OFFICINALE ROOT EXTRACT - STEARIC ACID - STEARYL ALCOHOL - TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID - TITANIUM DIOXIDE [NANO] / TITANIUM DIOXIDE - TOCOPHEROL - TRIETHANOLAMINE - XANTHAN GUM - ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT / GINGER ROOT EXTRACT.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura