Kategorite See All >

White Silk Uniforming and Anti-Wrinkle Treatment SPF 30

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,895.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
3,916.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - White Silk Uniforming and Anti-Wrinkle Treatment SPF 30

Krem fytyre kundër njollave, rrudhave dhe mbrojtës i lëkurës (SPF 30). Përmban pigment zbardhues i cili zbeh prezencën e njollave kafe në lekurë dhe parandalon shfaqjen e tyre.

Ka veti hidratuese, antioksiduese dhe anti-rrudhë të cilët e bëjnë lëkurën të duket më homogjene dhe rregullojnë pamjen e saj.

Pa paraben

Testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krome, Palladium dhe Merkur

Për të gjithe tipet e lekurës

Sasia: 50mL

SPF 30.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në lekurë të pastër duke e masazhuar deri në përthithjen e plotë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura