Kategorite See All >

Illuminating Compact Blush

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,460.00Lekë /5gr
Cmimi ulur:
1,968.00Lekë /5gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Illuminating Compact Blush

Pluhur kompakt i lehtë i pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë E dhe C, Luteina dhe një përzierje të bimëve të cilët sigurojnë një kontakt të butë dhe të rehatshëm dhe e bëjnë lëkurën të butë. Fytyra merr një ngjyrë të shëndetshme dhe rrezatuese.

Pa vajra minerale.

Testuar dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 5g

4 nuanca te disponueshme.

Përbërësit

Talc, Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, DImethiconol Stearate, Dimethicone, Magnesium Myristate, Trimethylsiloxysilicate, Diisostearyl Malate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate , Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Aluminum hydroxide, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77007 (Ultramarines), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura