Kategorite See All >

Perfecting Powder

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,655.00Lekë /10g

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Perfecting Powder

Pluhur transparent në kontaktin me lëkurën. Produkt ideal për të fiksuar make-up-in, për të uniformuar dhe krijuar një efekt mat.

Pasur me Acid Hyaluronic, Vitamina E dhe C dhe ujë të aktivizuar. Nga aplikimi i këtij pluhuri do keni një lëkurë me efekt mat, për një pamje të rafinuar.

Pa vajra minerale.

Testuar dermatologjiksht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Sasia: 10g

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë pas kremit tuaj hidratues.

Përbërësit

Silica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Talc, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Capryloyl Glycine, Undecylenoyl Glycine, Aqua (Water), Ascorbyl Tetraisopalmitate, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura