Kategorite See All >

Prodigious All In One Mascara

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,075.00Lekë /14mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Prodigious All In One Mascara

Rimel me teksturë kremoze, elastike dhe të pasur i cili garanton menjëherë një efekt "qerpikë të rremë". Formuluar nga një miks dyllrash me densitete të ndryshme të cilët sigurojnë qerpikë më të butë dhe një rezultat që zgjat. I pasur me Acid Hialuronik dhe VItaminë E që i mbajnë qerpikët më të butë dhe fleksibël.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 14 ml

Për sy të ndjeshëm dhe persona që mbajnë lente kontakti.

Përbërësit

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, VP/Hexadecene Copolymer, Acrylates Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura