Kategorite See All >

Uniforming Concealer

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
19.50Lekë - 2,400.00Lekë /2.5mL
Cmimi ulur:
15.60Lekë - 1,920.00Lekë /2.5mL

Ngjyre:

Sasi:
(30 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Uniforming Concealer

Korrektor në formë stilolapsi elegant në ngjyrë argjendi i krijuar për të minimizuar rrathët e errët të syve, linjat e imëta apo cdo imperfeksion tjetër në këtë zonë. Mjaft i lehtë për tu aplikuar dhe është ideal të ripërdoret edhe gjatë ditës.

> Formulë e pasur me acid hialuronik, Vitaminë E dhe Albizia Julibrissinis për një lëkurë të relaksuar dhe të freskët.

> Mbulon në mënyrë të përkryer.

> Pluhurat soft-focus minimizojnë imperfeksionet.

Pa aromë.

Testuar dermatologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Sasia: 2.5mL

Përdorimi

Rrotullojeni në krahun orar bazën e penës për të nxjerrë sasinë e duhur te produktit.

Përbërësit

Aqua (Water), Dimethicone, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Isododecane, Triethylhexanoin, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Albizia Julibrissin Bark Extract, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Hydrogen Dimethicone, Magnesium Sulfate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Disteardimonium Hectorite, Sodium Dehydroacetate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Potassium Sorbate, Aluminum Hydroxide, Dimethiconol, Benzoic Acid, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura