Kategorite See All >

Urban Balmy Touch

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,040.00Lekë /20mL

Ngjyra:
Sasi:
(30 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Compact Urban Smart Balmy Touch Foundation

Fondotintë kremoze e cila në kontakt me lëkurën bëhet një me të. Urban Balmy Touch në përbërje ka një sasi të lartë uji që e bën këtë fondotintë mjaft hidratuese. E pasur gjithashtu me Acid Hialuronik, Vitaminë E dhe një peptid të gjeneratës së fundit të ekstraktuar nga farat e Moringa. Pas aplikimit lëkura është e hidratuar, uniformuar dhe e lëmuar.

Pa parfum. Jo komedogjen.

Testuar klinikisht dhe deramtologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për të gjithë tipet e lëkurës edhe atë të thatë.

3 nuanca.

Sasia: 20ml

Përbërësit

Dimethicone, Aqua (Water), Talc, Synthetic Wax, Bis-Stearyl Dimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1Dimethicone, Polyethylene, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Hdi/Trimethylol Hexyllactone,Crosspolymer, Glycerin, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Hydrogen Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Silica, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Moringa Oleifera Seed Extract, Disodium Phosphate, Citric Acid.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura