Kategorite See All >

Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
12,600.00Lekë /15mL
Cmimi ulur:
10,080.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Krem me një teksturë të lehtë dhe të butë, i krijuar posaçërisht për ti dhënë shkëlqim dhe uniformitet lëkurës në zonën rreth syve.
Kombinimi i Stem Cell Complex me ekstraktet e lules së zambakut dhe ekstraktet e lules së pasionit, është efikas për zbehjen e rrudhave.


Pluhuri i diamantit, pluhuri i safirit dhe pluhuri i ametistit i ofrojnë shkëlqim lëkurës dhe e bëjnë të duket uniforme.
Mbron lëkurën nga faktorët dëmtues mjedisore.

Veçoritë e produktit

Me vetëm disa aplikime lëkura duket më e re, më e freskët dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa parabene.
I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve të pastruar paraprakisht dhe përhapet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura