Kategorite See All >

Advanced Night Repair - Intensive Recovery Ampoules

ESTEE LAUDER (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
15,500.00Lekë /60 ampula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

ESTEE LAUDER - Advanced Night Repair - Intensive Recovery Ampoules

MIKRO ampulat, ndikimi MEGA.

Ky koncentrat i fuqishëm riparues lehtëson dhe riparon shpejt pamjen e lëkurës super të stresuar, duke ndihmuar në forcimin e rezistencës së saj kundër agresioneve të ardhshme.

Formula aktivizohet nga teknologjia ChronoluxAI që synon reduktimin e acarimit të dukshëm dhe mbështetjen e sinkronizimit të funksionit të lëkurës.

Pasi përdorën vetëm një ampulë, 92% e grave thanë se ndjenin që lëkura e tyre ishte e dekongjeshtuar dhe lehtësohej të nesërmen në mëngjes.

* Testi i konsumatorit në gjithsej 567 gra me lëkurë të stresuar.

 

Përdorimi

Vendoseni në mbrëmje para kremit hidratues. Kthejeni fundin e kapsulës për ta hapur, derdhni përmbajtjen në pëllëmbë të dorës dhe aplikojeni në fytyrë me një masazh të butë.

 

Përdorni sidomos kur lëkura është shumë e stresuar - nga dëmtimi i mjedisit, mungesa e gjumit, udhëtimet, madje edhe ndryshimet sezonale ose të motit.

 

Ideal per

Qetësuar lëkurën

Forcuar lëkurën

Rigjeneruar lëkurën


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura