Kategorite See All >

Auto-Dropper - Rich Nutrition

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,115.00Lekë /30mL
Cmimi ulur:
6,492.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR Auto-Dropper – Rich Nutrition

Dermastir Auto-Dropper - Rich Nutrition është një ushqyes i pasur për lëkurat mature të cilat kanë rrudha mjaft të dukshme dhe plakje të lëkurës. Glikacion është shkak për plakjen e lëkurës, dhe ndodh kur një sasi e madhe e molekulave të glukozës lidhen me fibrat e kolagjenit dhe të elastinës të cilat çojnë në rrudhje të theksuar të lëkurës.

Sinteza e GAG stimulohet duke bërë të mundur që lëkura të nxitet dhe të mbushet nga brenda duke u rindërtuar dhe duke u ushqyer. Barriera e lëkurës forcohet duke promovuar sintezën e el lipideve te nevojshme për lëkurën dhe ndihmojnë që ajo mos të thahet dhe mos plaket.

Korrigjon shenjat e rënda të plakjes së lëkurës.

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikoni 2-3 pika dhe me majat e gishtave aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, CETYL ETHYLHEXANOATE, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, GLYCOL STEARATE SE, CETEARYL ALCOHOL, SILICA, STEARIC ACID, POLYACRYLATE-13, HYDROGENATED LECITHIN, POLYISOBUTENE, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, COPTIS JAPONICA ROOT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CARBOMER, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT, TROMETHAMINE, BENZOPHENONE-5, SORBITAN ISOSTEARATE, POLYSORBATE 20, DISODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE, CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA FRUIT OIL, GERANIUM MACULATUM OIL, SANTALUM ALBUM OIL, ROSE FLOWER OIL, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER OIL, CI 17200, COMMIPHORA MYRRHA OIL, STYRAX BENZOIN GUM.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura