Kategorite See All >

Auto-Dropper – Redness Neutralizer

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,115.00Lekë /30mL
Cmimi ulur:
6,492.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR Auto-Dropper – Redness Neutralizer

Serum ideal për lëkurat e ndjeshme apo problematike. Dermastir Redness Neutralizer është një serum pa vaj, që përmban disa përbërës anti-inflamatorë dhe antiseptikë të cilët qetësojnë lëkurën e irrituar. Neutralizon skuqjen që shkaktohet nga faktorë të ndryshëm dhe hidraton lëkurën.

Anti- inflamator Antiseptik Hidratues i shkëlqyer pa përbërje vaji Redukton skuqjet e lëkurës

Anti-age

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikoni 2-3 pika dhe me majat e gishtave aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Përbërësit

AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, BETAINE, CHLORPHENESIN, TREHALOSE, PHENYL TRIMETHICONE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, HYDROGENATED LECITHIN, PANTHENOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, TROMETHAMINE, CETYL PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, PARFUM, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, BETA-GLUCAN, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM HYALURONATE, PANTOLACTONE.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura