Kategorite See All >

Balance Mattifying Cream

YOUTH LAB (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,190.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Youth Lab – Balance Mattifying Cream

Balance Mattifying Cream me veprim antioksidues nga Youth Lab është krem hidratues që hidraton lëkurën si dhe rregullon prodhimin e Sebumit në lëkurë.

I ofron lëkurës efekt mat.

Rregullon prodhimin e tepërt të Sebumit.

Qetëson irritimet e lëkurës.

Minimizon poret e zgjeruara.

I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

Testuar dermatologjikisht.

Pa  paraben dhe pa gluten.

 Jo komedogjen.


Veçori të produktit

-Betaine, Acidi Mikro-Hialuronik dhe Vitamina F: mbrojnë dhe rigjenerojnë lëkurën si dhe i rikthejnë lëkurës elasticitetin e humbur.

-Kompleksi i kapsuluar i Yam Wild, Jamballi, Zinku dhe Acidi Azelaik: rregullojnë prodhimin e sebumit në lëkurë.

-Zinku: ka veti anti inflamatore dhe anti bakteriale.

-Acidi Glycyrrhetic: qetëson irritimet e lëkurës me tendencë akneike.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë, në qafë dhe në dekolte. Shmangni zonën rreth syve.

 

Përbërësit

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Fre

Aqua, Butylene Glycol, C12-20 Acid PEG-8 Esters, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Stereate, Farnesyl Acetate, Lauryl Methacrylate / Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, Ethyl Linoleate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Betaine, Sodium Hyaluronate, Oligopeptide- 24, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Niacinamide, Panthenyl Triacetate, Discorea Villosa (Wild Yam) Root Extract, Tocopheryl Acetate, Glycyrrhetinic Acid, Glycine Soya (Soybean) Sterols, Soy Isoflavones, Lecithin, Squalene, Pyridoxine HCI, Azelaic Acid, Ceramid 3, Zinc PCA, Phytosterols, Cyamopsis Tetragonoloba, PEG-100 Stearate, Polyisoprene, Caprylic/ Capric Triglyceride, Xanthan Gum, Decyl Glucoside, Polysilicone- 11, Glyceryl, Caprylate, Chlorphenesin, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool, Parfum
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura