Kategorite See All >

Caviar Luxury Ampoules

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,060.00Lekë - 13,710.00Lekë /2 Ampula x 10 mL
Cmimi ulur:
3,248.00Lekë - 10,968.00Lekë /2 Ampula x 10 mL

Sasia:
Sasi:
(20 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Ampoules – Caviar

Ekstrakti i Havjarit është përbërës mjaft i çmuar i cili nxirret nga vezët haviare të peshkur Beluga dhe Sevruga. Kanë një strukture të tillë aminoacidesh të cilën shkenca nuk ka arritur ta kopjojë. Dermastir Ampoules – Caviar janë në gjendje të promovojne rigjenerimin e qelizave dhe janë ndër produktet më luksoze në treg kundër plakjes së lëkurës.

Rigjeneron elastinën, kolagjenin dhe riparon indet.

Veçoritë e produktit

Sasia: 10 x 2mL

Përdorimi

Thyjeni pjesën e sipërme të ampulës dhe përhapeni produktin në fytyrë vetëm ose duke e bashkuar me kremin tuaj. Masazhojeni në mënyrë delikate në zonat qe jeni më shumë të interesuar derisa të përthithet.

*Program Normal: Aplikoni një ampule çdo 7 ditë për një muaj. Për të konsoliduar rezultatet përsëriteni.

*Program intensiv: Aplikoni një ampule çdo 3 ditë për një muaj. Për të konsoliduar rezultatet përsëriteni fazen I.

*Mos e ekspozoni lëkurën në diell pas aplikimit.

Përbërësit

AQUA, CAVIAR EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, DNA, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLOL, GERANIOL, AMYL CINNAMAL, CARBOMER, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura