Kategorite See All >

Cetaphil Pro Spot Moisturizer SPF 30

Galderma (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,940.00Lekë /120mL
Cmimi ulur:
2,646.00Lekë /120mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Galderma – Cetaphil Pro Spot Moisturizer SPF 30

Cetaphil është specialisti i trajtimit të lëkurës së ndjeshme me tendencë akneike.

Hidratues për fytyrën për lëkurë me tendencë akneike me SPF 30.

Përthith tepricën e sebumit dhe ul shkëlqimin e tepërt dhe papastërtitë në lëkurë.

Ushqen dhe zbut lëkurën në sajë të përbërjes së saj me liquirizia dhe allantoinë .

Mbron nga rrezet ultravjollcë të diellit.

Suport i shkëlqyer në terapitë e trajtimit të akneve.

Testuar klinikisht.

Hipoalergjik.

Jo komedogjen.


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura