Kategorite See All >

Coenzyme Q10 Refill Twisters

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,060.00Lekë - 9,520.00Lekë /30 twisters
Cmimi ulur:
3,248.00Lekë - 7,616.00Lekë /30 twisters

Sasia:
Sasi:
(20 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Twisters – Coenzyme Q10 Refill

Twisters – Coenzyme Q10 Refill është një mbrojtje natyrale kunder plakjes së lëkurës. Lëkura ka nevojë të furnizohet me oksigjen dhe shpesh herë hidratimi nga kremra apo xhelra nuk është i mjaftueshëm.

Ky serum është përqëndruar që në nivel qelizor të përmirësojë lëshimin e oksigjenit, thelbësor për rigjenerimin e vitaminës E. Coenzyme Q10 është zgjidhja e duhur kur qelizat e lëkurës kanë nevoje për oksigjen për të prodhuar energji.

Sasia: 30 twisters

Përdorimi

Rrotulloni majën e kapsulës dhe aplikoni serumin në të gjithë fytyrën dhe në zonat më pak të tonifikuara.

Përbërësit

CYCLOMETHICONE, ISOHEXADECANE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DECYL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL, DICAPRYLATE/DICAPRATE, SQUALANE, PARFUM, CAMELLIA SINENSIS EXTRACT, UBIQUINONE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura