Kategorite See All >

Collagen Age Filler Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
9,660.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
7,728.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Collagen Age Filler Cream

Collagen Age Filler Cream nga Korff ështëtrajtim kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës. Formulimi i tij ekskluziv me Age Filler Complex i përbërë nga kolagjeni detar i hidrolizuar dhe Vitamina PP, redukton rrudhat në vetëm 7 ditë*, i jep lëkurës shkëlqim dhe hidratim të zgjatur.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

 

Përbërësit

Aqua (Water); Pentylene Glycol; Butylene Glycol; Silica; Glycerin; Panthenol; Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate; Tromethamine; Propanediol; Isononyl Isononanoate; Mandelic Acid; Cetearyl Alcohol; Cetearyl Olivate; Butyrospermum parkii (Shea) Butter; Bakuchiol; Hydrolyzed Hyaluronic Acid; Niacinamide; Faex (Yeast) Extract; Ziziphus jujuba Seed Extract; Soluble Collagen; Phytoecdysteroids; Cyanocobalamin; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Sorbitan Olivate; Cetyl Alcohol; Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer; Chondrus crispus (Carrageenan) Powder; Caprylic/Capric Triglyceride; Diethylhexyl Syringylidenemalonate; Tocopherol; Citric Acid; Sodium Citrate; Ethylhexylglycerin; Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura