Kategorite See All >

Complete Night Pearls

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
11,840.00Lekë /28 Twisters
Cmimi ulur:
9,472.00Lekë /28 Twisters

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Complete Night Pearls

Complete Night Pearls nga Korff është trajtim që kujdeset për lëkurën tuaj gjatë gjumit të natës  duke zvogëluar shenjat e lodhjes dhe moshës dhe duke i dhënë shkëlqim lëkurës tuaj.

Formula intensive, e koncentruar, me strukturën e saj të butë dhe të mëndafshtë përmbahet në perla të cilat ruajnë pastërtinë e përbërësve aktiv të saj.

Jeju Camellia Oil me veprim kundër rrudhave dhe Kompleksi ekskluziv Chrono Age, veprojnë sinergjikisht në mënyrë që të përmirësojnë tonin e lëkurës .

Pas përdorimit të këtij produkti shenjat e lodhjes dhe moshës zvogëlohen dhe fytyra duket e lëmuar dhe e pushuar siç duket pas një gjumi të gjatë të natës.

 

Përdorimi

Thyejeni kapsulën duke e rrotulluar lehtësisht dhe vendoseni në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

Dimethicone; Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer; C12-15 Alkyl Benzoate; Silica; Camellia Japonica Seed Oil; Persea Gratissima (Avocado) Oil; Dimethiconol; Medicago Sativa Extract; Nymphaea Caerulea Flower Extract; Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract; Hydrolyzed Silk; Ceramide NG; Acetyl Tetrapeptide-9; Palmitoyl Hexapeptide-12; Mannitol; Squalene; Tocopherol; Tribehenin; Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Squalane; PEG-10 Rapeseed Sterol; Parfum (Fragrance); CI 77891 (Titanium Dioxide); CI 77491 (Iron Oxides


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura