Kategorite See All >

Complete Night Renew Face Serum

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
12,465.00Lekë /30 ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Complete Night Renew Face Serum


Complete Night Renew Face Serum - Trajtim  specifik për të nxitur rigjenerimin e lëkurës.

Acidi Mandelic me një veprim efektiv dhe Chrono Age Complex, i cili ndihmon në rregullimin e ciklit të gjumit-zgjimit cirkadian, veprojnë në mënyrë që të tonifikojnë lëkurën, të relaksojnë atë  dhe t’a bëjnë të duket më rrezatuese.

 Pas përdorimit, shenjat e lodhjes dhe rrudhave zvogëlohen dhe fytyra duket e përsosur.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur.

 

Përdorimi

Shkundeni përpara përdorimit.

Vendoseni në mbrëmje në të gjithë fytyrën.

 

Përbërësit

Aqua (Ujë), Isodecil Neopentanoat, Glicerinë, Butilen Glikol, Acid Mandelik, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Glukol Dipropilen, Alkool Isostearil, Kokat Butik Glukol, Cetil Ricinoleat, Ciklopentasiloksan, Trietanolaminë, Dicomezitulusit, Dimetoksilusin, Dimetizozonus, Dikotezusulusid, Dikotezusulusid, Dikotezusulusidus, Dikotezusulusidus, Dimezotusulusido Ekstrakti i farës, Xanthan,Akrilate / Krypolimer Akrilat alkil C10-30, Etilcelulozë, Dipeptid diaminobutiroil benzilamid diaceti, Hialuronat natriumi, Ekstrakt gjethe, Vaji Cocos Nucifera (Kokosit), Propilen Glikol, Hidroksid Natriumi, Karbomer, Laktat Natriumi, Palmitoyl Pentapeptide-4, Polysorbate 20, Glutamate Tetrasodium Diacetate, Pentilen Glikol, Tromethaminë, Fenoksyetanol, Eksolonoksinë, Eksolonoksinë, Sentoloksinë, Eksolonoksinë, Sentoloksinë, Eksolonoksinë Limonene, Linalool, Parfum (Aromë).

 

Sasia: 30 ml

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura