Kategorite See All >

Correctionist Anti Wrinkle Regenerating Serum

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,600.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Correctionist Anti Wrinkle Regenerating Serum

Correctionist Anti Wrinkle Regenerating Serum nga Korff është serum i fytyrës me një strukturë krem/xhel, i lehtë dhe absorbohet shpejt.

Ai përmban kompleksin Rinovues, një përzierje përbërësish aktiv për të parandaluar plakjen e lëkurës, për të minimizuar rrudhat dhe për të rritur elasticitetin, tonin dhe shkëlqimin e lëkurës.

Ekstrakti i perimeve të Evodia Rutaecarpa që përmban ky produkt, rrit shkëlqimin e lëkurës duke mbajtur tonin e lëkurës të uniformizuar.

Për të gjitha llojet e lëkurës.

Jo komedogjen.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Isodecyl Neopentanoate, Isostearyl Alcohol,    Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butylene Glycol Cocoate, Cetyl Ricinoleate, Cyclopentasiloxane, Macadamia ternifolia Seed Oil, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Argania spinosa Kernel Oil, Dimethicone, Propanediol,    Tocopheryl Acetate, Evodia rutaecarpa Fruit Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,  Sodium Hyaluronate,    Xanthan Gum, Ethylcellulose,    Propylene Glycol, Centella asiatica Extract, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate,  Pentylene Glycol,  Copper Gluconate,  Superoxide Dismutase, Tromethamine, Hexapeptide-9, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura