Kategorite See All >

Deliskin Rs - normal and mixed skin

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,074.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Rilastil -  Anti-redness Soothing Fluid Cream. Normal and mixed skin

Deliskin Rs është një krem për lëkurë normale-mikse dhe të ndjeshme. Vepron në skuqjet dhe kupërozen e lëkurës së ndjeshme duke I zbehur ato. Përmban komplekse anti-skuqje me Bazë Rutine, Hamamelis, dhe një tetrapeptid specifik, mbron, zbut dhe zbeh skuqjet e lëkurës së ndjeshme dhe reaktive. Është formuluar dhe me Alfa- Glukan Oligosakaride, dhe një pool vitaminash për ti dhënë lëkurës komfortin e duhur.

Lëkurë normale dhe mikse.

Sasia: 40mL


Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në darkë në lëkurë te pastër dhe të tharë. Masazhojeni në mënyrë delikate nga poshtë lart.

Përbërësit

Aqua (Water) • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Caprylyl Methicone • Hydrogenated Didecene • Butylene Glycol • Niacinamide • Cetyl Alcohol • Methoxy-PEG-7 Rutinyl Succinate • Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate • Tocopheryl Acetate • Panthenol • Alpha-Glucan Oligosaccharide • Acetyl Tetrapeptide-15 • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Hydrolyzed Glycosaminoglycans • Mannitol • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Sodium Citrate • Propylene Glycol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura