Kategorite See All >

Difesa steril cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,370.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - DIFESA STERIL CREAM

Rilastil Difesa Steril formuluar veçanërisht për lëkurë të ndjeshme. Ka veti mbrojtëse, zbutëse, qetësuese, hidratuese dhe redukton kruarjet, djegiet dhe probleme të tjera.

Përmban:

Skualen: krijon një shtresë mbrojtëse

Omega 3: efekt qetësues, lufton djegiet dhe vepron tek inflamacionet

Omega 6 dhe 9: rol ristrukturues

Hipoalergjenik

Nuk bllokon poret

Pa parfum

Testuar klinikisht dhe dermatologjiksht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër në zonat për t'u trajtuar. Aplikojeni në mëngjes dhe darkë ose sipas këshilles së mjekut.

Përbërësit

Aqua (Water) • Olus Oil (Vegetable Oil) • Glycerin • Cetearyl Alcohol • Cyclopentasiloxane • Squalane • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Plukenetia volubilis Seed Oil • Cetearyl Glucoside • Arginine.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura