Kategorite See All >

Hydra Illuminating Fluid

GALÉNIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,700.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin
Galénic Aqua Porcelaine Hydra-Illuminating Fluid është një krem ​​ditor që i jep lëkurës një shkëlqim rrezatues dhe të shëndetshëm. Falë teksturës së tij ujore, ky kujdes hidratues shkrihet në lëkurë, duke e mbështjellë atë me një përfundim super të shndritshëm dhe me perfeksion të lartë. Vitamina C dhe ekstrakti i piperit rozë kontribuojnë në zbardhjen e lëkurës dhe minimizimin e shfaqjes së njollave duke e zbukuruar menjëherë lëkurën tuaj.

 Karakteristikat

Aromë: jasemini, magnolia, bozhure, qelibar, myshku;

Tekstura: krem ​​fluid;

Çështjet e lëkurës: lekure pashkelqim, pore të zgjeruara, papërsosmëri, çehre e pabarabartë;

Koha e aplikimit: mëngjes

Mosha: 10+

loji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme;

Përfitimet kryesore: unifikon çehren, minimizon shfaqjen e parregullsive të ngjyrave, përforcon shpërndarjen e dritës nëpër lëkurë, krijon një fund prej kadifeje mat, aroma delikate e luleve krijon një moment relaksi. 

Përbërësit kryesorë.

Vitamina C siguron veti zbardhuese dhe antioksiduese për të ndihmuar në reduktimin e shfaqjes së parregullsive të lëkurës;

Ekstrakti i piperit rozë zbut lëkurën dhe mjegullon papërsosmëritë, kështu që lëkura reflekton një dritë më të përhapur dhe homogjene;

Një trio agjentësh hidratues i japin lëkurës hidratim intensiv, duke e lënë atë të butë dhe të zhdërvjellët si rezultat;Mikro-pudrat reflektojnë papërsosmëritë e lehta dhe blu të lëkurës, duke krijuar kështu një fund mat prej kadifeje. 

Si të përdorni?

Aplikoni Galénic Aqua Porcelaine Hydra-Illuminating Fluid në mëngjes në lëkurën e fytyrës dhe qafës. Masazhojeni butësisht, derisa të përthithet.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura