Kategorite See All >

Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
12,542.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Trajtim i cili ndriçon zonën rreth syve, duke vepruar kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes. Teksture lehtesisht e përthithshme, që ndriçon dhe përsos lëkuren rreth syve. Illuminating Global anti-age është një krem me një formulim ekskluziv. Kompleksi i qelizave Stem (përfshin qelizat e bimëve të nxjerra nga molla dhe rrushi i kuq), ekstraktet e zambakut të Nilit dhe vaji i nxjerrë nga lulja e pasionit (Passion Floëer), ndihmon në zbutjen e rrudhave. Përmban pluhra të Diamantit, Zafirit (Sapphire) dhe Ametis (Amethys), ndriçojnë lëkurën duke e bërë tepër të nditshme. Zone rreth syve merr një pamje të freskët, të relaksuar dhe shenjat e rrudhave janë më pak të dukshme.

Veçoritë e produktit

Krem me efekt anti-age, kundër plakjes.

Ndricues i zonës rreth syve.

Për të gjithë llojet e lëkurës.

Sasia: 15mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në zonën rreth syve duke e masazhuar me lëvizje të shpejta rrethore deri në përthithjen totale.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Butylene Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Glycerin, Lauryl Peg/Ppg-18/18 Methicone, Peg-10 Dimethicone, Synthetic Fluorphlogopite, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sodium Chloride, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Passiflora Incarnata Seed Oil, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Disteardimonium Hectorite, Isomalt, Steareth-20, Silica, Hesperidin Methyl Chalcone, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-8, Lecithin, Mica, Xanthan Gum, Sapphire Powder, Tocopherol, Tin Oxide, Amethyst Powder, Diamond Powder, Sodium Citrate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Cell Extract, Ascorbyl Palmitate, Zantedeschia Elliottiana Flower Extract, N-Hydroxysuccinimide, Dipeptide-2, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Citric Acid, Ascorbic Acid, Bakuchiol, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Chrysin, Palmitoyl Oligopeptide, Maltodextrin, Pentapeptide-31, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Hexapeptide-9, Pentapeptide-28, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium Edta, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77491 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura