Kategorite See All >

Lifting Eye Gel

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,320.00Lekë /10 mL
Cmimi ulur:
4,290.00Lekë /10 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Lifting Eye Gel

Lifting Eye Gel, xhel nga The Organic Pharmacy ul fryerjen dhe redukton rrathët e errët në zonën rreth syve duke i dhënë lëkurës efekt lifting.

E pasur me Aloe Vera, Kigelia, Boronicë dhe Tamanu, ky produkt stimulon kolagjenin dhe përmirëson lëkurën rreth syve.

Ideale për këto shqetësime: rrathët e errët dhe rrudhat.

 

Testuar klinikisht se zvogëlon ndjeshëm pamjen e rrudhave deri në 98% siç vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi një herë në ditë.


67% Organik.

 

 

Përdorimi

Aplikoni xhelin rreth syve çdo mëngjes. Re-aplikoni gjatë gjithë ditës nëse është e nevojshme.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Chondrus Crispus Extract, Biosaccharide Gum-1, Glycerin (vegetable)*, Bilberry (Vaccinum Myrtillus)*, Sodium Hydroxide, Kigelia Africana (Kigelia Africana)*, Eye Bright (Euphrasia Officinalis), Carbomer, Rose (Rosa Damascena)*, Aloe (Aloe Barbadensis)*, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Farnesol.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura