Kategorite See All >

Limited Edition Glow Serum

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,400.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Limited Edition Glow Serum

Limited Edition Glow  Serum nga The Organic Pharmacy është serum shum luksoz i cili lë lëkurën tuaj me një shkëlqim të bukur freskues bronzi.


-I jep lëkurës shkëlqimin e duhur.

-Lë lëkurën më të ndritshme.

-Përmirëson pamjen e lëkurës.

-Mbush lëkurën.

-Ka efekt hidratues.

-Ka veprim anti-plakje.

-Përmban Acid Hialuronik dhe Vitamin C.

 

Përdorimi

Aplikojeni serumin në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, *Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Biosaccharide Gum-1, Titanium Dioxide, Parfum (Fragrance), Salicyclic Acid, Sorbic Acid, Mica, Silica, Iron Oxide, Sodium Hydroxide, Calcium Ascorbate, Xanthan Gum,
Geraniol, Citronellol, Linalool.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura